Honda RC 213 V-S
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Honda RC 213 V-S 2020
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 230 k |
|---|---|
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Zapaľovanie | Digitálny, Tranzistor |
| Prevodovka | Reťaz |
| Valce | 4 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 1000 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Značka | Öhlins |
Zadné odpruženie
| Značka | Öhlins |
|---|
Podvozok
| Rám | Hliník |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá rúrka |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Technológia | radiálny, Monoblok |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Dĺžka | 2052 mm |
|---|---|
| Šírka | 645 mm |
| Výška | 1110 mm |
| Rázvor | 1435 mm |
| Objem palivovej nádrže | 21 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Honda RC 213 V-S História
Honda RC 213 V-S 2019

230 HP
1000 ccm
Honda RC 213 V-S 2018

230 HP
1000 ccm
Honda RC 213 V-S 2017

230 HP
1000 ccm
Honda RC 213 V-S 2016

230 HP
1000 ccm
Honda RC 213 V-S 2015

230 HP
1000 ccm
Alternatívy k Honda RC 213 V-S
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Honda RC 213 V-S
- Ktorý z nich je lepší? Honda RC 213 V-S alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Honda RC 213 V-S?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supersport je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Honda RC 213 V-S.
- Ako populárny je model Honda RC 213 V-S?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli Honda RC 213 V-S.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Honda RC 213 V-S Obrázky
Zdroj: 1000PS
























Zobraziť viac obrázkov





























